12.10.2021

ПРО РОБОТУ СПОСТЕРЕЖНОЇ КОМІСІЇ У ІІІ КВАРТАЛІ 2021 РОКУ

 

Під час щотижневої наради під головуванням Тетяни Домчинської було розглянуто питання щодо роботи спостережної комісії при районній державній адміністрації у ІІІ кварталі 2021 року.

Як зазначив доповідач з даного питання – головний спеціаліст відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами, секретар спостережної комісії Олександр Шнирьов, відповідно до вимог чинного законодавства, розпорядженням голови районної державної адміністрації від 10.06.2021 № 133/А-2021 було затверджено новий склад спостережної комісії.

Щомісяця проводяться засідання спостережної комісії відповідно до затвердженого плану роботи спостережної комісії на кожне півріччя. Було повідомлено, що на даний час на обліку в спостережній комісії за 2021 рік перебувають 12 громадян, з них умовно-достроково звільнених – 2 особи, неповнолітніх осіб немає.

Згідно з рішенням комісії, головою спостережної комісії затверджено графік заслуховування сільських, селищних рад з питань соціальної реабілітації та громадського нагляду за звільненими після закінчення строку відбування покарання та умовно-достроково звільненими громадянами, за яким щомісяця заслуховуються представники територіальних громад.