22.09.2021

СВІТЛАНА ФАБРИКАНТ: КОМУНІКАЦІЇ ОБЛАСТЬ-РАЙОН-ГРОМАДА МАЮТЬ СТАТИ ТОЧКАМИ ЗРОСТАННЯ ВСІЄЇ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В Одеській ОДА відбулась робоча зустріч заступника голови обласної державної адміністрації Світлани Фабрикант, керівників департаментів, управлінь та служб гуманітарного блоку напрямку обласної адміністрації з представниками новоутворених районів Одещини: керівниками райдержадміністрацій та їх заступниками.

В ході зустрічі керівники підрозділів ОДА та районів опрацювали можливу співучасть на наступний бюджетний рік у обласних та загальнонаціональних проектах та програмах розвитку та підтримки соціальної інфраструктури. 

– Саме завдяки залученню об’єктів Одещини до програми Президента «Велике Будівництво» вже збудовані та будуються дитячі садки та школи, в рамках «Великої реставрації» – відновлюються пам’ятники історії, – навела приклади дієвого успіху Світлана Фабрикант, – Субвенція з центрального бюджету дозволить раз і назавжди покінчити з таким диким, як для XXI-го сторіччя, явищем, як вуличні туалети в закладах освіти області.

До активу заступник голови ОДА також віднесла придбання тисяч ноутбуків вчителям та десятків шкільних автобусів, капітальний ремонт та оснащення харчоблоків в рамках проекту створення нової системи здорового шкільного харчування.

Протягом зустрічі взято до уваги пропозиції районів, надані відповіді та досягнути домовленості про надання необхідних додаткових консультацій, проведення відповідних тренінгів та навчань для фахівців на містах.

“Комунікація область-район-громада розширює можливості для громад, дозволяють ефективно використовувати можливості усіх ланцюгів вертикалі виконавчої влади,  перетворює наявні проблеми на завдання, виконання яких можуть і мають стати точками зростання для всієї Одеської області”, – підвела підсумок наради заступник голови обласної державної адміністрації Світлана Фабрикант.