01.09.2020

СВЯТО ЗНАНЬ: ВІТАЮ З 1 ВЕРЕСНЯ!

Сьогодні, 1 вересня, знову є привід привітати учнів, батьків та працівників освітянської ниви з Днем знань! Навчальні заклади в черговий раз відкрили свої двері для школярів. І це велика радість, адже початок навчального року – це новий старт для отримання необхідних знань, це спілкування, нові емоції та враження.

Прикро, що не всі учні у цей день змогли сісти за парти, адже багато районів по Україні знаходяться у «червоній» зоні через поширення COVID-19. Але не дивлячись ні на що, 1 вересня – це дійсно свято! Воно і радісне, і трохи сумне одночасно: для першачків все лише тільки починається, а випускники завершають цього року свій шкільний шлях до знань.

То ж прийміть щирі вітання з початком нового навчального року, з Днем знань - святом освоєння чогось нового, свято натхнення та відкриттів. Нехай буде легкою ваша дорога у пізнанні та радісним шкільне життя.

Сердечно вітаю усіх педагогічних працівників та дякую їм за таку важливу справу, як навчання і розвиток наших діток. Завдяки своїм вчителям та знанням, які учні отримують від них, підростаюче покоління зможе втілити свої найсміливіші мрії!

Зі святом усіх нас!