16.09.2021

У Білгороді-Дністровському продовжується вакцинація населення проти COVID-19

 

У Білгороді-Дністровському продовжується вакцинація населення проти COVID-19
Управління охорони здоров’я Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я міської ради запрошує всіх бажаючих мешканців міста Білгорода-Дністровського зробити вакцинопрофілактику від гострої респіраторної хвороби COVID-19 в пункті вакцинації (поліклініка по вул. Пирогова,4). Для цього потрібно звернутись до свого сімейного лікаря, який запише вас на вакцинацію. Потім вам зателефонують і запросять до поліклініки.
Також, мешканців міста та району запрошують вакцинуватись для захисту від COVID-19 в районному Центрі первинної медико-санітарної допомоги за адресою: вул. Миколаївська,55-А. При собі мати паспорт або документ, що посвідчує особу. Графік роботи центру масової вакцинації: з 9.00 до 16.00; з 16.00 до 18.00 – видача довідок (без вихідних).
Управління охорони здоров’я повідомляє, що минулого тижня, з 6 по 10 вересня, в пункті вакцинації (вул. Пирогова,4) провакциновано першою дозою - 141 особа, другою дозою – 146 осіб (вакцини Астразенек та Короновак).
В центрі вакцинації (вул. Миколаївська,55-А) на минулому тижні провакциновано першою дозою - 660 осіб, другою – 692 особи (вакцини Астразенек, Короновак, Модерна та Файзер).
*з використанням інформації Білгород-Дністровська міська рада