16.09.2021

ВАЖЛИВІ ПИТАННЯ РОЗГЛЯНУЛИ У ХОДІ НАРАДИ

У районній державній адміністрації 16 вересня поточного року під головуванням Тетяни Домчинської пройшла нарада з проблемних питань щодо вакцинації населення, підготовки житлово-комунального, паливно-енергетичного господарства та соціально-культурної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 року.

У нараді взяли участь заступник начальника відділу запобігання надзвичайних ситуацій Білгород-Дністровського ВЗНС Головного управління ДСНС України в Одеській області Андрій Клімов, голови територіальних громад, представники структурних підрозділів з питань освіти райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування, керівники медичних установ району.

Т.в.о. завідувача сектору житлово-комунального господарства відділу містобудування, архітектури, інфраструктури та житлово-комунального районної державної адміністрації Сергій Руденко поінформував про заходи щодо підготовки об’єктів житлово-комунального, паливно-енергетичного господарства та соціально-культурної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2021-2022 року. Заступник начальника відділу запобігання надзвичайних ситуацій ВЗНС ГУ ДСНС в Одеській області Андрій Клімов доповів з питання про основні вимоги пожежної безпеки під час підготовки до опалювального сезону в закладах освіти, охорони здоров’я та будівель органів виконавчої влади.


Особлива увага була зосереджена на питанні про хід вакцинації педагогічних працівників та населення Білгород-Дністровського району. Як зазначила т.в.о. голови райдержадміністрації Тетяна Домчинська, вакцинація є  найефективнішим способом захисту від інфекційних захворювань, зокрема від COVID-19. За результатами наради були надані відповідні доручення та рекомендації.