21.09.2021

ЩОТИЖНЕВА НАРАДА

Під головуванням т.в.о. голови Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Тетяни ДОМЧИНСЬКОЇ 21 вересня 2021 року пройшла щотижнева робоча нарада.

Під час наради, серед інших, розглянули питання щодо впровадження процесів управління ефективністю та оцінювання результатів службової діяльності в районній державній адміністрації, з якого доповіла начальник відділу з питань управління персоналом апарату Тетяну Короленко.

Як зазначила доповідач, результати службової діяльності державних службовців щороку підлягають оцінюванню для визначення якості виконання поставлених завдань, а також з метою прийняття рішення щодо преміювання, планування їхньої кар’єри. Таке оцінювання проводиться на підставі показників результативності, ефективності та якості, визначених з урахуванням посадових обов’язків державного службовця, а також дотримання ним правил етичної поведінки та вимог законодавства у сфері запобігання корупції, виконання індивідуальної програми професійного розвитку, а також показників, визначених у контракті про проходження державної служби (у разі укладення).

Оцінювання проводиться з дотриманням принципів об’єктивності, достовірності, доступності та прозорості, взаємодії та поваги до гідності державного службовця.

На підставі висновку щодо оцінювання результатів службової діяльності державного службовця, який займає посаду державної служби категорії “Б” або “В” та з урахуванням визначених завдань і ключових показників на наступний звітний рік такий державний службовець разом із службою управління персоналом складає індивідуальну програму підвищення рівня професійної компетентності / індивідуальну програму професійного розвитку, яку погоджує безпосередній керівник такого державного службовця та затверджує керівник самостійного структурного підрозділу, в якому він працює (у разі наявності).

Крім того, у ході наради були розглянути питання щодо проведення вакцинації серед педагогічних працівників навчальних закладів району, взаємодії з органами місцевого самоврядування та ряд інших.

Т.в.о. голови райдержадміністрації за результатами розгляду питань надала відповідні доручення.