21.09.2021

Ярмарок професій як один із етапів професійного орієнтиру

Ярмарок професій як один із етапів професійного орієнтиру

Одним з найважливіших кроків у житті людини є вибір професії, адже займатися тим, що тебе цікавить, приносить радість, – одна з умов відчуття життєвої повноцінності. Визначитися з цим вибором молоді щороку допомагають працівники служби зайнятості та освітяни.

Саме тому, 21 вересня Білгород-Дністровським центром зайнятості організовано та проведено масовий профорієнтаційний захід для школярів Білгород-Дністровського району, основна мета якого - зорієнтувати учнів щодо вибору майбутньої професійної діяльності, активізувати молодь на опанування професій, що мають попит на ринку праці, розширити їх уявлення про робітничі професії, сформувати позитивне ставлення до них, надати інформацію про навчальні заклади.

На захід завітали більше 300 учнів 8-11-х класів загальноосвітніх шкіл району, адже питання вибору професії для них як ніколи, актуальне. Також у заході взяли участь та відвідали запропоновані локації представники Білгород-Дністровської районної державної адміністрації.

Роботодавці та учбові заклади – учасники заходу, продемонстрували якнайкраще свої професії (майстер-класи), використовуючи техніку, спецодяг, обладнання та інше. Увагу присутніх привернули показові виступи кінолога з собакою, а також представників університету внутрішніх справ, які продемонстрували прийоми рукопашного бою.

Під час проведення заходу школярі мали змогу поспілкуватися із представниками роботодавців, учбових закладів та отримали кваліфіковані відповіді на запитання із перших вуст, пройшли профдіагностичне тестування та, можливо, обрали для себе не тільки професію, а й учбовий заклад.