12.10.2021

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ВЗАЄМОДІЇ З ОРГАНАМИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

8 жовтня 2021 року відділом забезпечення взаємодії з органами місцевого самоврядування та архівним відділом із залученням головного спеціаліста відділу діловодства та контролю апарату був здійснений робочий виїзд до Кулевчанської територіальної громади. Під час виїзду було вивчено стан справ роботи структурних підрозділів органів місцевого самоврядування, а саме:  відділу діловодства та звернення громадян;  здійснено моніторинг стану організації діловодства та ведення архівної справи і роботи експертної комісії Кулевчанської сільської ради. 

Основним завданням робочого виїзду було ознайомлення зі станом ведення діловодства та архівної роботи, рівня підготовки працівників ради, а також надання методичної допомоги щодо нормативних документів з питань ведення архівної роботи, зберігання архівних документів та виявлення проблемних питань, з яких гостро потрібна допомога архівного відділу.

У результаті спілкування з сільським головою, старостами сіл та керівниками структурних підрозділів територіальної громади були вивчені організаційні документи сільської ради з питань діловодства та ведення архівної роботи, надані методичні рекомендації щодо ведення діловодства структурними підрозділами сільської ради зі статусом юридичних осіб та приведення документів з розглянутих питань у відповідність до вимог нормативних документів.

На всі запитання представниками місцевого самоврядування були надані конкретні, вичерпні відповіді та роз’яснення, а також визначені подальші шляхи поліпшення взаємодії органів виконавчої влади з органами місцевого самоврядування.