22.03.2021

Актуальні питання щотижневої апаратної наради

22 березня 2021 року під головуванням заступника голови райдержадміністрації Тетяни Домчинської відбулась щотижнева робоча нарада з керівниками структурних підрозділів та працівниками апарату Білгород-Дністровської районної державної адміністрації.

Під час наради було розглянуто питання щодо діяльності сектору державної реєстрації районної державної адміністрації. Завідувач сектору державної реєстрації Ірина Гриценко прозвітувала, що за результатами роботи структурного підрозділу в цілому за І квартал проведено близько 250 реєстраційних дій з реєстрації нерухомого майна та реєстрації юридичних та фізичних осіб. Також доповідач зазначила, що у зв’язку з реорганізацією Саратської і Татарбунарської адміністрацій, сектором державної реєстрації розпочато роботу з прийому реєстраційних справ на зберігання, підготовлено приміщення для розміщення та зберігання реєстраційних справ. Відповідно до наданої інформації планується передача близько 7500 справ щодо реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Заступник голови Тетяна Домчинська зауважила, що дане питання є дуже важливим та доручила провести моніторинг стосовно наявності підрозділів, які займаються державною реєстрацією, у територіальних громадах району.

У ході нарада також було розглянуто питання про упорядкування архівних документів структурними підрозділами Білгород-Дністровської районної державної адміністрації. Як доповів начальник архівного відділу Віталій Форостяний, відповідно до законодавства установи та організації мають право зберігати за місцем розробки архівні документи постійного зберігання за останні п’ять років. За інформацією доповідача, на сьогодні архівні документи  постійного зберігання мають бути передані до державного архівної установи по 2015 рік включно. До списку установ, що є джерелами формування Національного архівного фонду, зі складу райдержадміністрації Державним архівом області внесені: апарат райдержадміністрації, фінансове управління, управління агропромислового розвитку, служба у справах дітей, відділи освіти та культури.

Тетяною Домчинською було надано доручення  керівникам всіх стутурних підрозділів щодо активізації у роботі з архівними документами та  передачі їх до архіву.

Підсумовуючи розгляд питань порядку денного, Тетяна Домчинська наголосила, що робота державного органу має базуватися на принципах чіткого дотримання діючого законодавства та належного виконання усіх поставлених завдань.