21.07.2021

АКТИВНІ ПАРКИ – ЛОКАЦІЇ ЗДОРОВОЇ УКРАЇНИ

Т.в.о. голови райдержадміністрації Тетяна Домчинська спільно з причетними структурними підрозділами 20 липня взяла участь у селекторній нараді облдержадміністрації, що пройшла під головуванням очільника області Сергія Гриневецького.

Як було наголошено під час наради, в Одеській області відбувається реалізація загальнодержавного соціального проєкту Президента України «Активні парки – локації здорової України». Втілення цього проєкту має створити умови для самостійних занять фізичною культурою і спортом всіх верств населення. В рамках його реалізації передбачено створення у кожній громаді «Активного парку» – спортивної локації, розташованої в парках (скверах, зелених зонах), у межах якої розміщуються та облаштовуються спортивні знаряддя та елементи, зокрема, турнік, бруси, шведська стінка, координаційна лінія, вільний простір для тренувань без знаряддя, лавочка.

 Начальник управління фізичної культури і спорту ОДА Валентина Кольчак доповіла, що біля входу в парк розміщується інформаційний стенд, а біля кожного елемента – табличка з QR-кодом для сканування та отримання відео-інструкції від провідних спортсменів та відомих особистостей з комплексами вправ різної складності.

Голова ОДА Сергій Гриневецький закликав керівників територіальних громад якнайшвидше долучитися до участі у зазначеному Проєкті, що має істотне соціальне значення та посприяє покращенню ситуації у сфері розвитку фізичної культури та громадського здоров’я.

 

  • З використанням матеріалів Одеської ОДА