01.12.2021

АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ РОЗГЛЯНУТІ ПІД ЧАС АПАРАТНОЇ НАРАДИ

Голова райдержадміністрації Василь Самокиш 29 листопада 2021 року провів щотижневу апаратну нараду за участю керівників структурних та територіальних підрозділів ЦОВВ.

Під час обговорення порядку денного наради головою райдержадміністрації були надані відповідні доручення керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, зокрема що стосувалися ходу вакцинації на території району, впровадження програми Президента України «Велике будівництво» та інших актуальних питань.

Також у ході проведення апаратної наради детально було розглянуто питання, що стосувалося нормативно-грошової оцінки земельних ділянок. Начальник управління у Білгород-Дністровському районі ГУ Держгеокадастру в Одеській області         Олександр Соколов поінформував, що 10 листопада поточного року набрала чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 03.11.2021 р. № 1147 «Про затвердження методики нормативно-грошової оцінки земельних ділянок». До прийняття цієї постанови у громади була необхідність розробляти й затверджувати три різних види технічної документації.

Було вирішено провести спільні кущові семінари із залученням фахівців сільських, селищних, міських рад щодо нової методики нормативно-грошової оцінки земельних ділянок.