16.03.2020

Бережімо себе від небезпеки: заходи щодо санітарно-епідеміологічного благополуччя населення

Ситуація в Одеській області за рішенням комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій,  що пройшла 16 березня 2020 року,  визначена надзвичайною медико-біологічною регіонального рівня.

У зв'язку з цим, починаючи з 00:00 год. 17 березня на території Одещини, зокрема і в нашому районі,  буде максимально обмежено роботу об’єктів загального користування: дитячих центрів, фітнес-клубів,  будівельних ринків,  закладів громадського харчування тощо. Автотранспортні підприємства будуть проводити інструктажі з персоналом, а також систематично здійснюватимуть  санітарну обробку транспортних засобів.  Крім того,  дещо зміниться і графік роботи місцевих органів  влади.

Так, у районній державній адміністрації на час посилення карантину, за рекомендаціями комісії  буде розлянуто питання щодо максимального  переведення заходів за участю людей у режим телефонного зв’язку або відео-конференції, тимчасово скасовуються особисті прийоми громадян.  Також планується перегляд робочого графіку працівників,  особливо які мають малолітніх дітей,  щодо організації роботи дистанційно.

У рамках протипандемічних заходів на кордоні з Республікою Молдова тимчасово з 00 год. 00 хв. 17 березня 2020 року припиняється рух через деякі пункти пропуску.

У Білгород-Дністровському районі, за інформацією прикордонного загону,   перетнути кордон з Республікою Молдова на транспортних засобах можна в пунктах пропуску: «Паланка-Маяки-Удобне», «Старокозаче». Пропуск громадян у пішому порядку в цих пунктах пропуску не здійснюється у зв’язку з тим, що пішохідне сполучення тимчасово припинено.

Зможуть в’їхати в Україну: громадяни України; іноземці та особи без громадянства, які мають право на постійне або тимчасове проживання в Україні, є подружжям або дітьми громадян України, працівники іноземних дипломатичних представництв та консульських установ, акредитованих в Україні, представництв офіційних міжнародних місій, організацій, акредитованих в Україні, та члени їх сімей; водії та обслуговуючий персонал вантажних транспортних засобів, члени екіпажів (в’їзд в Україну інших категорій іноземців та осіб без громадянства здійснюється за погодженням з Міністерством закордонних справ).

На пунктах пропуску цілком  дотримано усіх засобів безпеки,  проводиться повне забезпечення необхідним оснащенням.

У закладах освіти району продовжується карантинний режим.

На даний час ситуація на рівні району повністю контрольована,  причин для занепокоєння немає. У Білгород-Дністровському районі та місті випадків захворювання на коронавірус не зафіксовано.

Зважаючи на загальне становище,  звертаємось до наших мешканців:

-          Максимально обмежити фізичні контакти та пересування без нагальної потреби;

-          Дотримуватися рекомендованих санітарно-гігієнічних норм;

-          Не відвідувати місця масового перебування людей.

 

З боку влади значна увага приділятиметься людям похилого віку,  зокрема в питаннях їх забезпечення продовольчими товарами та речами першої необхідності.

Також систематично буде здійснюватися інформування населення про ситуацію в районі.

 

Бережіть себе та своїх близьких!