25.03.2021

БЛАГОУСТРІЙ: першочергові завдання

25 березня 2021 року відбулася спільна нарада керівництва Білгород-Дністровського району з сільськими та селищними головами, яка була проведена заступником голови райдержадміністрації Тетяною Домчинською та головою районної ради Григорієм Мельниченком.

У ході наради обговорювались актуальні питання про підготовку до туристично-курортного сезону 2021 року на території району. Начальником відділу за дотриманням санітарного законодавства Сергієм Шаповалом було надано роз’яснення щодо дотримання власниками туристичних об’єктів встановлених санітарних норм та вимог.

 З даного питання сільським та селищним головам було рекомендовано створити робочі комісії, які здійснюватимуть моніторинг стану дотримання санітарних вимог та відповідного законодавства на території курортної зони.

Також піднімалось питання щодо виконання законів України «Про благоустрій населених пунктів» та «Про відходи» у населених пунктах територіальних громад.

Керівництвом району було наголошено, що питання благоустрою стоїть на особливому контролі голови облдержадміністрації Сергія Гриневецького. Також звернули увагу на необхідність розробити план заходів по наведенню належного санітарного стану у межах та поза межами населених пунктів.

Під час наради окремо розглянули питання про облік та утримання об’єктів зовнішньої реклами. Керівники району зауважили, що більшість даних об’єктів знаходяться в занедбаному стані, та звернулись до сільських голів з пропозицією проведення інвентаризації усіх об’єктів зовнішньої реклами у районі.

На засіданні був присутній представник «Державно Науково-Дослідницького та Проектно-Вишукувального Інституту «НДІПРОЕКТРЕКОНСТРУКЦІЯ» Андрій Галак, який надав корисну та цікаву інформацію з виконання проектно-вишукувальних робіт та експертизи проектно-кошторисної документації.