05.04.2021

Чисте довкілля – чиста Україна!

За традицією, у третю суботу квітня, починаючи із 1999 року, в Україні відзначається Всеукраїнський День довкілля, що має на меті проведення заходів, спрямованих на поліпшення стану навколишнього середовища.

На сьогодні забруднення навколишнього середовища досягло критичної точки. Задумуючись над екологічними проблемами світу, перш за все, треба дбати про чистоту тієї території, де ми проживаємо. Адже чисте довкілля – наше здоров’я, а отже – наша мета!

Ось і у нашому Білгород-Дністровському укрупненому районі разом із головами територіальних громад будуть проведені різні акції такі як: «Зелений паросток», «День довкілля», «Посади своє дерево» тощо.

Під час проведення акцій передбачається провести комплекс заходів із озеленення, забезпечення чистоти і порядку, ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ побутових та інших відходів, прибирання та приведення у належний санітарний стан територій, прилеглих до адміністративних будівель, прибудинкових територій, парків, скверів, дитячих, спортивних і господарських майданчиків, вулиць, доріг, тротуарів, зупинок громадського транспорту, кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань, очищення від сміття берегів водойм, а також належна підготовка до Великодніх і травневих свят.

Пам’ятаймо, що лише разом ми зможемо зробити довкілля чистішим, адже наше майбутнє залежить саме від нас!