24.11.2021

ГОЛОВА РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ ВАСИЛЬ САМОКИШ ВЗЯВ УЧАСТЬ У СЕЛЕКТОРНІЙ НАРАДІ

Голова Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Василь САМОКИШ спільно з керівниками відповідних структурних підрозділів 23 листопада поточного року взяв участь у селекторній нараді, що пройшла під головуванням голови облдержадміністрації Сергія Гриневецького.

Одне з основних питань, що було розглянуто під час наради, стосувалося використання коштів державного фонду регіонального розвитку та субвенцій з держбюджету. Директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Марина Зінченко поінформувала, що місцевим бюджетам на 2021 рік було передбачено 23 субвенції з державного фонду регіонального розвитку, проте станом на 15 листопада використано лише 75,8% суми, що надійшла. За результатами обговорення питання головам територіальних громад та структурних підрозділів доручено забезпечити цільове та ефективне використання коштів державного бюджету до 15 грудня поточного року.

Крім того, під час селекторної наради була надана інформація щодо результатів проведення моніторингу діяльності сільських, селищних, міських голів за ІІІ квартал 2021року.

Також було обговорено питання по запровадженню алгоритму дій з виявлення та ліквідації несанкціанованих сміттєзвалищ: створення постійно діючих комісій по виявленню стихійних звалищ, забезпечення дотримання природоохоронного законодавства на території громад, затвердження Правил благоустрою у кожній громаді та схем санітарного очищення населених пунктів, покращення санітарного стану територій в цілому.

 Очільник району Василь САМОКИШ по завершенню наради надав ряд доручень причетним структурним підрозділам райдержадміністрації.