14.10.2020

НА ЗАХИСТІ МИРУ!

З нагоди відзначення Дня захисника України, на запрошення керівника Білгород-Дністровського гарнізонного Будинку офіцерів Олега Пучинського 14 жовтня взяла участь у відкритті музею під відкритим небом «На захисті миру». У цьому важливому заході взяли участь і представники міської влади, і військовослужбовці Білгород-Дністровського гарнізону. Кожен у своїй промові подякував нашим захисникам за те, що вони щоденно, не шкодуючи себе, боронять нашу рідну землю від ворога. І велика їх заслуга у тому, що багато уваги приділяється і молодому поколінню, зокрема у вихованні наших майбутніх захисників у дусі невичерпної любові до Батьківщини та патріотизму. Військовий капелан освятив музей та благословив наших військових у їх нелегкій службі. Хвилиною мовчання вшанували усіх загиблих в ім’я України.

Наразі, в музеї можна подивитися облаштований бліндаж, блок-пост, а також польову кухню. Але на цьому організатори не планують зупинятися, а музей буде і надалі розвиватися. І він дійсно справляє велике враження. У ньому переплітається і сувора реальність військових подій на Сході країни і щира, безпосередня підтримка нашими дітками, які з любов’ю та повагою надсилали свої малюнки. На кожному з них – вдячність та побажання МИРУ! Впевнена, що такий зв’язок поколінь не розірвати жодними війнами та негараздами! Звертаючись до наших захисників, сердечно побажала їм та їх сім’ям мирного неба над головою, злагоди в родинах, благополуччя й ангела-охоронця для кожного з них.

Цього ж дня вшанували і пам’ять Героїв Небесної Сотні покладанням квітів до Меморіальної дошки.

Вірю, що наші військові, які стоять на стороні правди і захищають нашу з вами землю, обов’язково завжди здобуватимуть перемогу!