16.03.2021

НАША ЕКОСИСТЕМА – ПІД ЗАГРОЗОЮ!

   Народні депутати України Олександр Ткаченко та Степан Чернявський, голова районної державної адміністрації Ганна Яцишена, голова районної ради Григорій Мельниченко, представники ДСНС України, правоохоронних органів, начальник прикордонного загону Олег Комісарук, голова громадської ради Александр Яровой та депутати районної ради 11 березня взяли участь у терміновому засіданні комісії, яку провела райдержадміністрація відповідно до висновків робочої групи за результатами виїзду до Нижньодністровського парку. На початку наради Ганна Яцишена звернула увагу присутніх щодо незаконної діяльності на території національного парку, підпалів, які здійснюються неустановленими особами та наносять непоправної шкоди його рослинному й тваринному світу. Правопорушення здійснені на території парку були висвітлені на засіданні комісії у фото та відео репортажах.

   Після обговорення усіх проблемних моментів комісією вирішено колективно звернутися від районної адміністрації, районної ради, громадської ради до Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України, народних депутатів щодо сприяння у вирішенні виявлених проблем Нижньодністровського національного парку. Як запевнили народні депутати, вони особисто лобіюватимуть розв'язання озвучених питань, зокрема звертатися до керівництва Національної поліції, Державної екологічної інспекції, Держгеокадастру щодо використання земельних ділянок на території парку тощо.

   Оскільки Нижньодністровський національний природний парк має загальнодержавне значення, а деякі види флори і фауни Нацпарку занесені до Червоної книги України, Європейського червоного списку та Міжнародної спілки природних ресурсів, без перебільшення можна сказати, що цей парк – надбання світового рівня!

   Закликаємо всіх небайдужих людей об’єднатися заради збереження нашої унікальної природи, флори, фауни та довкілля, щоб нам було що передати нашим дітям та майбутнім поколінням!