26.05.2021

ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТИ З ДІЛОВОДСТВА ТА ЗІ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН

У районній державній адміністрації 26 травня під головуванням керівника апарату Катерини Бошняк  та  за участі начальника відділу діловодства та контролю апарату  Наталії Хоменко, начальника архівного відділу Віталія Форостяного, головного спеціаліста відділу по роботі зі зверненнями громадян Тетяни Колос, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та секретарів і уповноважених осіб, які відповідають за ведення діловодства сільських рад району, відбувся семінар-навчання з питання дотримання вимог інструкції з діловодства,  ведення роботи зі зверненнями громадян, передачі документів до архіву.

На початку наради Катерина Бошняк привітала всіх присутніх та наголосила на важливості обговорення порядку денного та актуальних питань особливо у новостворених територіальних громадах.

Перед присутніми виступила Наталія Хоменко, яка ознайомила з інструкцією з діловодства у Білгород-Дністровській районній державній адміністрації та озвучила основні вимоги до оформлення листів з урахуванням нововведень. Також доповідач поінформувала про стандарти щодо оформлення розпоряджень, наказів, підготовки нарад.

Стосовно організації роботи зі зверненнями громадян поінформувала Тетяна Колос, яка також ознайомила учасників семінару із вимогами законодавства України.

Начальник архівного відділу Віталій Форостяний чітко поінформував присутніх про алгоритм передачі документів до архіву.