27.05.2021

ПІДГОТОВКА ДО ТУРИСТИЧНОГО СЕЗОНУ ПОТРЕБУЄ КОМПЛЕКСНОГО ПІДХОДУ

У райдержадміністрації 27 травня поточного року у форматі круглого столу пройшла нарада з питань дотримання безпеки дорожнього руху на території рекреаційно-курортної зони Білгород-Дністровського району у літній період 2021 року. У заході взяли участь голова райради Григорій Мельниченко, його заступник Валерій Лобанов, представники Шабівської та Кароліно-Бугазької громад, начальник відділу реагування патрульної поліції РВП Петро Погайдак, представник Державної служби Укртрансбезпеки в Одеській області Віктор Гринчук, голова ГС «Асоціація баз відпочинку Будацької коси» Сергій Голядинець, представник від власників баз відпочинку Вадим Турченко.

На початку наради в.о. голови райдержадміністрації Тетяна Домчинська наголосила, що врегулювання питань щодо безпеки дорожнього руху під час туристичного сезону потребує комплексного підходу, адже від того, як працюватимуть у цей час причетні служби, зокрема щодо розв’язання проблем неналежного паркування, забезпечення дотримання вимог законодавства стосовно руху великовантажного транспорту тощо, залежить те, на якому рівні пройде туристичний сезон в цілому. Як зазначила Т.Домчинська, одним із можливих елементів спектру заходів у цьому напрямку може бути посилення відповідальності за відповідні правопорушення, а тому правоохоронні органи мають звернути більшу увагу на ці питання. Крім того, великою проблемою залишається багатокілометрові затори влітку.

Голова районної ради також зауважив, що органи місцевого самоврядування – громади, повинні забезпечити належну підготовку та проведення курортного сезону.

Представником від Кароліно-Бугазької громади – заступником голови Олегом Кураковим було надано інформацію про встановлення додаткових дорожніх знаків на  підвідомчій території. З даного питання також виступив начальник відділу реагування патрульної поліції РВП Петро Погайдак.

Про встановлення та роботу вагових комплексів у літній період поінформували заступник голови районної ради Валерій Лобанов і представник Державної служби Укртрансбезпеки в Одеській області Віктор Гринчук.

Після обговорення основних проблемних моментів за підсумками наради були прийняті рішення щодо першочергових кроків для вирішення найбільш гострих питань.