03.06.2021

ПЕРШЕ ЗАСІДАННЯ КОНГРЕСУ МІСЦЕВИХ ТА РЕГІОНАЛЬНИХ ВЛАД ПРИ ПРЕЗИДЕНТОВІ УКРАЇНИ

Під головуванням Президента України Володимира Зеленського 3 червня 2021 року відбулось перше засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України. У режимі відеоконференції у засіданні взяли участь в.о. голови райдержадміністрації Тетяна Домчинська, голова районної ради Григорій Мельниченко, міські, сільські, селищні голови Білгород-Дністровського району.

Положення про Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України було затверджено Указом Президента 4 березня поточного року. Відповідно до нього Конгрес є консультативно-дорадчим органом. До його основних завдань належать: представництво інтересів органів місцевих та регіональних влад, сприяння налагодженню ефективної взаємодії державних органів, зокрема місцевих органів виконавчої влади, з органами місцевого самоврядування, сприяння налагодженню зв'язків між органами місцевого самоврядування України та держав - членів Європейського Союзу тощо.

Конгрес складатиметься з Голови, Президії, Палати регіонів і Палати місцевих влад. Головою Конгресу є Президент України, який здійснює загальне керівництво його діяльністю, визначає порядок роботи та головує на засіданнях Конгресу.

Засідання Конгресу  будуть проводитись у разі потреби, але не рідше одного разу на рік.