30.09.2020

ПОДАРУЙТЕ МЕНІ РОДИНУ!

День усиновлення, що відзначається 30 вересня, по праву називають святом врятованих життів. Дуже символічно, що цей день збігається із православним днем – християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. І, мабуть, це не випадково, оскільки День усиновлення є визнанням найкращих людських якостей – людяності, милосердя, великодушності, щирості та кохання.

Усиновлення та інші форми сімейного виховання – це один із найбільш виважених і важливих кроків, адже прийняття в сім’ю дитини, народженої іншими батьками, часто не маючи жодних родинних зв’язків, - це велика відповідальність і досить непроста справа. Такий усвідомлений вибір у житті потребує великої духовної сили, віри, мудрості та терпіння.

Безперечно, кожна дитина має право на родину, а турбота про дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, є спільною метою і суспільства, і держави. І щоб реалізувати право таких дітей на виховання у родинному люблячому оточенні, районна адміністрація сприяє їх влаштуванню до сімейних форм - усиновлення, під опіку, піклування, в прийомні сім’ї та дитячі будинки сімейного типу. У нашому районі кількість дітей-сиріт, яких ми влаштовуємо у ДБСТ та прийомні сім’ї щороку збільшується. І дуже вражає, яке тепле і очікуване дане свято для батьків і дітей, які волею долі стали однією щасливою родиною! То ж сьогодні спільно із заступником голови Тетяною Домчинською ми з вітаннями відвідали родини ДБСТ Панасюк та Кристя. Як завжди дуже емоційно, з радістю в очах нас зустрічали маленькі мешканці. Хлопці та дівчата влаштували справжнє святкове чаювання! Під час таких візитів та спілкування з малечею завжди заряджаюся позитивною енергією та гарним настроєм!

Хочу ще раз підкреслити, що люди, які взяли на себе таку відповідальність, як виховання дітей-сиріт, заслуговують на велику повагу та шану оточуючих. Висловлюю щиру вдячність усім таким батькам! Ви робите неймовірно добру справу, адже для дитини виховання у сім’ї відкриває шлях у щасливе життя, дає впевненість у майбутньому та надію на нові можливості. Від усього серця бажаю, щоб прийняте вами рішення стало одним із найкращих рішень у житті. Нехай ласка, доброта, любов, взаєморозуміння та довіра допоможуть вам у будівництві міцної родини!

Не можна не додати, що у День усиновлення мимоволі згадуються слова Джека Ніколса: «Діти надають вашому життю наповненість, яка без них неможлива». І це дійсно так, а тому дуже сильно вірю й сподіваюсь, що серед мешканців нашого району є люди, які також приймуть рішення своєю любов’ю, турботою і милосердям зігріти серця дітей, які не мають власних родин. Відкрийте для них двері своєї домівки і своє душі! Пам’ятайте - дитина чекає саме на Вас!