07.06.2021

ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ ЖИТЛОВО-КОМУНАЛЬНОГО ГОСПОДАРСТВА РОЗГЛЯНУЛИ У ХОДІ РОБОЧОЇ НАРАДИ

Традиційно, у перший день тижня – 7 червня пройшла робоча нарада у районній державній адміністрації. В.о. голови райдержадміністрації Тетяна Домчинська наголосила, що робота органу влади на цьому тижні та найближчий час буде посилена у сфері оздоровлення, а саме контролю за належним функціонуванням дитячих закладів відпочинку та оздоровлення з дотриманням усіх санітарних та інших норм.

Під час наради були заслухані питання щодо виконавської та трудової дисципліни, виконання доручень заступника голови, наданих на попередніх нарадах, організації діловодства та архівного зберігання документів роботи експертної комісії у територіальних громадах тощо.

Окремо зупинилися на питанні стосовно існуючих проблем у сфері житлово-комунального господарства району. Як зазначив доповідач – головний спеціаліст сектору житлово-комунального господарства відділу містобудування, архітектури, інфраструктури та житлово-комунального господарства Сергій Руденко, більшість проблем є спільними для багатьох територіальних громад і, на жаль, вони існують уже тривалий проміжок часу – це і реконструкції існуючих мереж КНС, і капітальний ремонт доріг, і ремонт об’єктів соціальної сфери, і проблема розчистки русл річок Алкалія і Сарата, та як наслідок, проблема підтоплення населених пунктів.

Тетяна Домчинська доручила працівникам відділу детально вивчити усі проблемні питання житлово-комунального господарства у розрізі територіальних громад та проаналізувати можливість їх вирішення – на місцевому, районному або обласному рівні.

Також було акцентовано увагу на поновленні роботи комісії з питань дотримання законодавства про працю щодо легалізації зайнятості населення та забезпечення виплати заробітної плати, з якого доповів т.в.о. начальника відділу економіки та агропромислового розвитку Віктор Головатюк. Після доповіді працівникам відділу було надано доручення щодо складання графіку виїздів з метою роботи у даному напрямку безпосередньо на території громад.

По завершенню наради були надані й інші доручення відповідним структурним підрозділам.