19.05.2021

ПРІОРИТЕТИ РОЗВИТКУ ГРОМАД – НА СЕЛЕКТОРНІЙ НАРАДІ ОДА

Представники Білгород-Дністровського району 18 травня взяли участь у селекторній нараді, що відбулась під головуванням очільника області Сергія Гриневецького.

За порядком денним було детально розглянуто питання щодо взаємодії відділів державної реєстрації актів цивільного стану (ДРАЦС) з органами місцевого самоврядування. Було зосереджено увагу на виконанні делегованих повноважень з питань проведення державної реєстрації народження фізичної особи, її походження, шлюбу, смерті, зокрема, взаємодії між органами місцевого самоврядування (з окремими повноваженнями органів виконавчої влади), 48 існуючими центрами надання адміністративних послуг (ЦНАП) та місцевими відділами ДРАЦС.

Були розглянуті й інші питання. Голова ОДА окреслив коло питань, на які треба особливо звернути увагу. В першу чергу -  це стратегії розвитку районів до 2027 року, з якими треба ознайомитися дуже уважно. Серед обов'язкових питань - постійна увага до бюджету та до реалізації програми Президента України Володимира Зеленського «Велике Будівництво», в рамках якої будують пріоритетні об'єкти - лікарні, школи, дороги.