24.05.2021

РОБОЧІ ПИТАННЯ РОЗГЛЯНУТІ ПІД ЧАС ЩОТИЖНЕВОЇ НАРАДИ

Під головуванням Тетяни Домчинської, за участі керівників структурних підрозділів та працівників апарату 24 травня відбулась щотижнева робоча нарада, протягом якої пройшло обговорення ряду питань.

Про результати повторних виборів депутатів Успенівської сільської ради Білгород-Дністровського району поінформувала начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату Ольга Розуменко. Як зазначила доповідач, 16 травня поточного року були проведені повторні вибори депутатів зазначеної сільської ради в багатомандатному виборчому окрузі №5. Повідомлення про результати виборів було передано до Центральної виборчої комісії.

Крім того, на нараді було розглянуто питання щодо організації роботи комісії по запобіганню стихійної торгівлі на території району. Як повідомив доповідач -  т.в.о. начальника відділу економіки та агропромислового розвитку Віктор Головатюк, дана комісія функціонуватиме з метою забезпечення дотримання вимог чинного законодавства у сфері торгівлі. Тетяна Домчинська підкреслила, що дане питання повинно триматися на постійному контролі районної державної адміністрації, а також звернула увагу на необхідність тісної співпраці з органами місцевого самоврядування.

Начальником відділу діловодства та контролю апарату Наталією Хоменко було надано інформацію щодо стану виконавської дисципліни в органі влади. Було зазначено, що за період з 17 по 22 травня відділом опрацьовано 170 документів: 83 листа, видано 5 розпоряджень, 82 вихідних документа.

За інформацією головного спеціаліста відділу по роботі зі зверненнями громадян Тетяни Колос, протягом зазначеного періоду було опрацьовано 46 звернень: на Урядову гарячу лінію звернулось 37 громадян, надійшло 6 інформаційних запитів, протягом виїзного прийому надійшло 2 звернення.

По завершенню робочої наради керівникам структурних підрозділів були надані відповідні доручення.