23.03.2021

Робочий виїзд до Саратської селищної ради

Березень виявився доволі насиченим місяцем на події та виїзди. 23 березня 2021 року під час робочої поїздки до Саратської територіальної громади, були окреслені окремі проблемні питання щодо передачі державного майна в комунальну власність, оглянуто автотранспорт райдержадміністрації та переглянуто порядок передачі об’єктів Міністерства оборони, що передані в управління райдержадміністріції, обговорено їх можливу передачу у користування селищній раді.

Порушувались і питання організації роботи у віддаленому режимі Саратського відділу соціального захисту, який взодить до складу управління соціального захисту населення Білгород-Дністровської райдержадміністрації, його взаємодії зі структурними підрозділами соцзахисту територіальних громад, розташованих у межах колишнього Саратського району, тощо. Також серед інших обговорено питання роботи з архівними документами та порядку їх передачі, детальну інформацію з якого надав начальник архівного відділу Віталій Форостяний.

Спільно з представниками Саратської адміністрації та селищної ради, зокрема головою ради Вікторією Райчевою, взяли участь у селекторній нараді Одеської обласної адміністрації під головуванням Сергія Гриневецького.