24.03.2021

Робочий виїзд до Тузлівської громади

24 березня, здійснивши робочий виїзд до Тузлівської громади разом з головою районної ради Григорий Мельниченко, заступником Ольга Кулакевич,радником Василем Вэлковим та депутатом районноъ ради Олексіэм Бурим відвідали селище

 Приморське, де ознайомились з роботою амбулаторії загальної практики сімейної медицини. Протягом спілкування вирішували питання щодо можливості передачі даного об’єкту до Сергіївської селищної ради.

У ході робочого виїзду відвідали Будинок волонтерської допомоги для матері та дитини «Стежка додому», який знаходиться в селі Базар'янка. У закладі перебувають сім’ї, які постраждали від домашнього насильства або потрапили у складні життєві обставини. Дякуючи небайдужим людям, будинок утримується за спонсорські кошти, і дуже приємно, що матері та діти знаходяться там у безпечних умовах!

Голова Тузлівської громади Людмила Покровщук розповіла про проблемні питання всіх амбулаторій, які знаходяться на території громади. Також ознайомились з соціальними об’єктами територіальної громади, де були приємно вражені, що всі заклади освіти в гарному стані та оснащені відповідним обладнанням, але є деякі питання щодо системи опалення.

У ході зустрічі було обговорено питання щодо взаємодії з правоохоронними органами у зв’язку тим, що Тузлівською громадою було прийнято програму «Безпечна громада».

Обговорили й проблемні питання діяльності національного парку «Тузлівські лимани». Як зазначила Людмила Покровщук, адміністрацією парка не ведеться належна робота щодо збереження відповідної природоохоронної зони та неможливо досягти діалогу між керівництвом парку та сільською радою. Спілкуючись, ми окреслили основні рекомендації щодо роботи та взаємодії з керівництвом національного парку «Тузлівські лимани». Спільна робота триває.