01.06.2021

РОЗГЛЯД ВАЖЛИВИХ ПИТАНЬ НА ЩОТИЖНЕВІЙ НАРАДІ

Цього тижня, традиційно у понеділок 31 травня пройшла робоча нарада під керівництвом в.о. голови райдержадміністрації Тетяни Домчинської. У ході проведення були розглянуті питання стосовно організації цивільного захисту на території району, змін в земельному законодавстві, нарахування щорічної грошової допомоги до 5 травня ветеранам війни та інші.

Начальник відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Михайло Лаврик поінформував, що минулого тижня в нашому районі для голів територіальних громад та відповідальних за цивільний захист осіб Головним управлінням ДСНС в Одеській області спільно з навчально-методичним центром цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Одеської області було проведено семінар. Тема семінару стосувалась розбудови системи цивільного захисту та реалізації заходів захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій на базовому рівні місцевого самоврядування.

Начальником юридичного відділу апарату Альвіною Антіловою було надано інформацію щодо змін у земельному законодавстві. Зокрема йшлося про Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення системи управління та дерегуляції у сфері земельних відносин».

Про нарахування щорічної грошової допомоги до 5 травня ветеранам війни поінформувала в.о. начальника управління соціального захисту населення Наталя Волосатова, яка наголосила, що у 2021 році розміри разової грошової допомоги до 5 травня визначено постановою Кабінету Міністрів України від 08 квітня 2021 року № 325 «Деякі питання виплати разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань».

По завершенню наради були надані відповідні доручення керівникам структурних підрозділів.