15.09.2021

Селекторна нарада облдержадміністрації під головуванням очільника області Сергія Гриневецького.

Т.в.о. голови райдержадміністрації Тетяна Домчинська та голова районної ради Григорій Мельниченко разом з представниками відділів: комунікацій з громадкістю та інформаційної діяльності; відділом економіки та агропромисловості; відділом освіти, культури, спорту та охорони здоров’я Білгород-Дністровської районної державної адміністрації взяли участь у селекторній нараді облдержадміністрації під головуванням очільника області Сергія Гриневецького. 
На порядку денному селекторної наради з головами районних державних адміністрацій, районних рад, міськими, селищними та сільським головами були порушенні питання: про результати проведення моніторингу діяльності сільських, селищних, міських голів територіальних громад ( як експерементального проекту) за 2 квартал 2021 року; про стан висвітлення діяльності Одеської обласної державної адміністрації у місцевих засобах інформації масової інформації; стан вакцинації працівників закладів середньої освіти.
Директор Департаменту економічної політики та стратегічного планування Одеської ОДА Дмитро Радулов повідомив, що рівень середньомісячної заробітної плати штатних працівників, що за офіційними даними протягом ІІ-го кварталу поточного року становить по регіону 11477,00 грн.
Має місце в області і заборгованість із виплати заробітної плати на економічно активних підприємствах - 95,7 млн грн. При цьому найвищий рівень боргів зафіксовано у Білгород-Дністровській (понад 22,5 млн грн), Одеській (понад 19,4 млн грн).
Рівень охоплення населення обов’язковим профілактичним щепленням в області зріс у 2,6 рази.
Рівень охоплення населення соціальними послугами складає в середньому по області 87,3%. 
Впродовж ІІ-го кварталу поточного року кількість ЦНАПів в області збільшилась до 60-ти. 
Підсумовуючи результати комплексної статистичної характеристики проведеного моніторингу, директор Департаменту економічної політики та стратегічного планування  Дмитро Радулов визначив загальний рейтинг у кожній з груп територіальних громад із відповідним зазначенням найкращих та найгірших представників за сукупністю результатів по 22-м показникам.