22.04.2021

Селекторна нарада щодо об'єктів житлового фонду та цивільного захисту.

22 квітня керівництво району прийняло участь у селекторній нараді під головуванням заступника голови обласної державної адміністрації Сергія Підгайного, який звернувся до районних державних адміністрацій щоб у найкоротший термін було проведено інвентаризацію об’єктів житлового фонду та цивільного захисту, на яких стадіях вони знаходяться та у якому стані, чи підлягають вони подальшій експлуатації. На даний час відпрацьовується питання щодо спрощення процедури списання цих об’єктів з фонду держмайна.

В ході селекторної наради було обговорено питання щодо передачі об’єктів житлового фонду до комунальної власності територіальних громад про які доповів Антон Шалигайло директор Департаменту систем життєзабезпечення та енергоефективності обласної державної адміністрації, який зазначив що на території області розташовані житлові будинки та гуртожитки які перебувають і рахуються державною власністю та перебувають в регіональному управлінні фонду державного майна, треба здійснити відповідні заходи щодо інвентаризації даних об’єктів, з фотофіксацією та загальною характеристикою. По друге це наявні відомості від бюро технічної інвентаризації або від підприємств які надають послугу з управління зазначеного житлового фонду та відомості щодо наявної приватизації квартир в зазначеному житловому фонді.

Наступне питання щодо передачі об’єктів цивільного захисту до комунальної власності територіальних громад про який доповів Сергій Готко директор Департаменту з питань цивільного захисту оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами який зазначив що на території Одеської області знаходяться 89 захисних споруд цивільного захисту, які в процесі приватизації не увійшли до статутних капіталів господарств, товариств зокрема. При проведенні відповідних заходів потрібно перевірити їх стан, та буте створена інвентаризаційна комісія при облдержадміністрації.

Як зазначив зоступник голови облдержадміністрації Сергій Підгайний ці всі питання знаходяится на особистому контролі Офісу Президента України. Тому у найкоротший термін необхідно створити відповідну комісію та провести інвентаризацію цих об’єктів.