20.04.2021

Селекторна нарада з очільником області Сергієм Гриневецьким

20 квітня керівництво Білгород-Дністровського району прийняло участь у засіданні селекторної наради Одеської облдержадміністрації, традиційно в онлайн конфнренції, яку провів очільник області Сергій Гриневецький.

Згідно порядку денного розглядалось питання про стан готовності спеціалізованих аварійно-рятувальних служб до виконання завдань за призначенням на водних об’єктах Одеської області під час купального сезону у 2021 році, про який доповів Сергій Готко – директор Департаменту з питань цивільного захисту, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами обласної державної адміністрації.

В ході доповіді була доведена інформація що у смт. Затока Білгород-Дністровського району 44-ДПРЧ 2ДПРЗ Головного управління ДСНС України в Одеській області, водолазний підрозділ складається із 7 чоловік особового складу, із них 2 чоловіка водолази., та мають у наявності технічних засобів - катер та автомобіль. Відповідна зона обслуговування : від с.Приморське до смт. Сергіївка Білгород-Дністровського району.

Смт. Сергіївка Білгород-Дністровського району 45-ДПРЧ 2ДПРЗ Головного управління ДСНС України в Одеській області, водолазний підрозділ складається із 7 чоловік особового складу, із них 3 чоловіка водолази у наявності технічні засоби – катер, надувний човен та автомобіль. Відповідна зона обслуговування смт. Сергіївка Білгород-Дністровського району до м.Кілія.

Відповідне доручення дав очільник області Сергій Гриневецький щодо вирішення даного питання про готовність аварійно-рятувальних служб на водних об’єктах, це питання стоїть на контролі.

Не менш актуальне питання про стан запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) на території Одеської області, директор Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Наталія Одарій-Захар’єва доповіла, що Одеська область знаходиться у червоній зоні. Також звернула увагу на вакцинальну компанію, яка розпочалась 29 березня 2021 року. Станом на 20 квітня на Одещині вакциновано 16359 осіб. Та зазначила що в медицині є три рейтингові показники: вакцинація, державні закупівлі, декларування – стосовно НЦЗУ.

Про стан завершення будівельних робіт у приймальних відділеннях опорних закладів охорони здоров’я та сільських амбулаторіях про які доповів директор Департаменту капітального будівництва та дорожнього господарства одеської державної адміністрації Віктор Лунгул, який зазначив що на сьогоднішній день в рамках реалізації програми Президента України на території Одеської області здійснюється реконструкція, або капітальний ремонт у 12 приймальних відділеннях на території всієї Одеської області. Всі роботи плануються завершити до 30 квітня поточного року.

Всеукраїнська акція «За чисте довкілля» пройшла і очільник області подякував всім хто долучився до даної акції, та зазначив, що треба не зупинятись та продовжувати роботу у даному напрямку.