14.07.2018

У БІЛГОРОД-ДНІСТРОВСЬКОМУ РАЙОНІ ВІДБУЛОСЬ ВІДКРИТТЯ «ЄВРОПЕЙСЬКОЇ СИРОВАРНІ»

Сьогодні, 14 липня 2018 року,  у селі Шабо відбулась значна подія – відкриття нового виробничого та туристичного об’єкту – «Європейська сироварня». Привітати власників з початком роботи завітали гості обласної та районної влади – голова обласної державної адміністрації Максим Степанов та голова районної державної адміністрації Сергій Ільченко, а також голова Шабівської ОТГ Василь Древаль.

Директор «Європейської сироварні» Наталя Корнюшенко розповіла про комплекс, який включає виробничу базу, саму сироварню та інфраструктуру для приймання туристів. Як зазначали під час ознайомлення з сироварнею, об’єкт побудовано за європейським зразком, з використанням новітнього обладнання з Голландії.

Власник сироварні Ростислав Зіновський розповів, що цю ідею, яка є сімейним здобутком, мали намір втілити уже біля 10 років. Також зазначив, що в усьому допомагає донька Кароліна.

Губернатор області та очільник району оглянули виробничу базу, міні-зоопарк, де кожен може отримати інформацію про утримання тварин, а також погодувати маленьких мешканців зоопарку, зони відпочинку та фірмовий магазин «Європейської сироварні».

Голова Одеської ОДА Максим Степанов залишив побажання власникам у гостьовій книзі та відзначив, що «Європейська сироварня» справила на нього велике враження та залишила яскраві, позитивні емоції.

У свою чергу власники сироварні Ростислав Зіновський та Наталя Корнюшенко висловили вдячність за підтримку обласній владі та керівництву районної державної адміністрації.

Голова районної державної адміністрації Сергій Ільченко підкреслив, що наш район може пишатися тим, що в ньому відкриваються нові виробництва, туристичні заклади, а районна влада завжди буде підтримувати такі ініціативи і надавати всю можливу допомогу.