21.07.2021

В РАМКАХ ПРОГРАМИ ПРЕЗИДЕНТА “ВЕЛИКЕ БУДІВНИЦТВО” РЕМОНТУЮТЬ І БУДУТЬ ДОРОГИ НА ОДЕЩИНІ

В рамках програми Президента «Велике Будівництво» в Одеській області вже відремонтовану дорогу, яка з’єднує курортні села Шабо, Сергіївку, Чабанське, Вольне, Приморське та Курортне в Білгород-Дністровському районі.

Як повідомляють в Службі автомобільних доріг Одеської області, на завершальній стадії ремонті роботи і на дорозі Т-16-10 Приморське – Жовтий Яр – Татарбунари з під’їздом до смт Сергіївка на ділянці км 0 – км 12 від села Шабо до села Чабанське. Тривають роботи з нанесення розмітки та пішохідних переходів. Роботи з нанесення осьової розмітки вже завершені.

Минулого року, в рамках Програми Президента «Велике Будівництво», було розпочато ремонт курортного напрямку Т-16-10 /Н-33/ – Приморське – Жовтий Яр – Татарбунари на двох ділянках загальною протяжністю 27 км: на ділянці км 12 – км 27, протяжністю 15 кілометрів, від с.Чабанське до с.Курортного, ремонтні роботи завершено минулого року. На ділянці км 0 – км 12, протяжністю 12 км ремонтні роботи на завершальній стадії. Наносять розмітку.

https://www.youtube.com/watch?v=iTJNh7lqto0