19.04.2021

Щотижнева апаратна нарада у Skype режимі

19 квітня під керівництвом Тетяни Домчинської відбулась апаратна нарада у Skype режимі з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

В ході наради розглядалось актуальне питання щодо  проведення опалювального сезону 2020-2021 рр, про який доповів головний спеціаліст-бухгалтер відділу містобудування, архітектури, інфраструктури та житлово-комунального господарства                                                             Сергій Мішин, він зазначив відповідно до запланованих заходів була проведена  робота по підготовці  до роботи закладів освіти  в осінньо-зимовий  період.

До керівників навчальних закладів доведено план робіт з підготовки до осінньо-зимового періоду, де передбачено проведення ряду заходів із підготовки до опалювального сезону, ремонту котельнь, підготовки тепломереж до роботи в осінньо-зимовий період.

 На початку жовтня поточного року було проведено огляд стану підготовки загальноосвітніх закладів. В ході обстеження було виявлено, що всі котельні готові до опалювального сезону. Генератори безперебійного живлення забезпечені пальним.

Виконано планово-профілактичні  роботи і ремонтні роботи щодо підготовки до опалювального сезону, а саме ремонт обладнання котельнь, поточний ремонт будівель котельнь, ремонт печей, оздоблювальні роботи. Поточний ремонт систем водо-тепло постачання, укріплення та усунення пошкоджень теплової ізоляції.

У зв’язку з утворенням окремих територіальних громад всі заклади культури передано на баланс ОТГ. В закладах культури було перевірено готовність до роботи в опалювальний період, всі котельні та пічки у належному стані.

       Усі заклади культури функціонують та знаходяться в робочому стані.   

       На керівників закладів культури покладено відповідальність за організацію робіт з підготовки закладів культури до роботи в осінньо-зимовий період та проведення опалювального сезону.

          В лікувально-профілактичних закладах ЦРЛ проведено заходи щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період, було проведено обстеження теплових мереж структурних підрозділів.

          Білгород-Дністровська ЦРЛ та Старокозацька лікарна опалюються альтернативним паливом (пілети), амбулаторії та ФаПи району - вугіллям.

          З метою забезпечення сталого проходження опалювального сезону 2020-2021 років сільські ради прийняли свої розпорядження «Про початок опалювального сезону». Опалювальний період закінчується, коли протягом трьох діб середньодобова температура зовнішнього повітря перевищує +8 градусів по Цельсію.

      Крім цього, рішення про закінчення опалювального сезону приймається виконавчими органами відповідних сільських, селищних рад та міських рад або місцевими державними адміністраціями.

 

Не менш актуальним питанням було і взаємодія між управлінням соціального захисту населення та структурними підрозділами, які розташовані на підвідомчій території Білгород-Дністровського району, як доповіла т.в.о. начальника управління Наталія Волосатова, що основним завданням управління є забезпечення реалізації державної      політики на відповідній території у сфері соціального захисту населення.

Взагалі в Білгород-Дністровському районі на обліку перебуває понад 48300 пільгового населення.

          Всього з моменту приєднання Саратського та Тарбунарського управлінь до Управління соціального захисту населення Білгород-Дністровської районної державної адміністрації було нараховано та виплачено державних соціальних допомог -  10380 заявникам. Управління та відділи підключено до програмного комплексу «Соціальна громада» для співпраці з об’єднаними територіальними громадами району (Шабівська, Старокозацька, Мологівська, Кароліно-Бугазька, Сергіївська,  Лиманська, Тузлівська, Дивізійська, Татарбунарська Кулевчанська, Петропавлівська, Плахтіївська, Успенівська,  Саратська, Маразліївська).

     Взаємодія сторін полягає у спільному, якісному, відповідальному вирішенні питань у межах компетенції та повноважень. Управлінням соціального захисту населення районної державної адміністрації надається інформаційна допомога з питань надання послуг із соціальної підтримки  населення.

            З 1 березня 2021 р. заяви з необхідними документами приймаються посадовими особами виконавчих органів рад або через ЦНАП виключно з формуванням електронної справи. Які в свою чергу направляють електроні справи до управління соціального захисту населення та відділів соціального захисту населення районної державної адміністрації.