26.04.2021

Щотижнева апаратна нарада у Skype режимі

26 квітня під керівництвом Тетяни Домчинської відбулась щотижнева апаратна нарада у Skype режимі з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації.

Згідно порядку денного розглядалось актуальне питання про підготовку проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту про який доповів Михайло Лаврик начальник відділу з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами Білгород-Дністровської райдержадміністрації. Вході селекторної наради від 22 квітня до усного доручення заступника голови облдержадміністрації Сергій Підгайний це питання знаходяится на особистому контролі Офісу Президента України. Тому у найкоротший термін необхідно створити відповідну комісію та провести інвентаризацію цих об’єктів. Тому негайно було створено відповідну комісію та робота в даному напрямку триває.

 В ході апаратної наради розглянули питання і про стан роботи експертних комісій для організації і проведення експертизи цінності документів структурними підрозділами райдержадміністрації зі статусом юридичної особи публічного права про що доповів Віталій Форостяний начальник архівного відділу Райдержадміністрації. Відповідно до Закону України «Про Національний архівний фонд та архівні установи» і Порядку утворення та діяльності комісій з проведення експертизи цінності документів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 08 серпня 2007 року № 1004, державний орган, установа та організація (далі - юридична особа) утворюють експертну комісію (далі - ЕК) для організації і проведення експертизи цінності документів, що утворилися в діловодстві юридичної особи, та подання результатів експертизи цінності документів на розгляд експертно-перевірної комісії (далі - ЕПК) державного архіву (ЕК архівного відділу районної державної адміністрації), у зоні комплектування якої вона перебуває. Та зазначив що дана робота ведеться всіма структурними підрозділами.