15.09.2021

Щотижнева робоча нарада з працівниками апарату та керівниками структурних підрозділів

Під головуванням т.в.о голови райдержадмвністрації Тетяни Домчинської пройшла щотижнева робоча нарада з працівниками апарату та керівниками структурних підрозділів.
На порядку денному були порушенні такі питання: про стан організації діловодства та архівного зберігання документів, роботи експертної комісії Плахтіївської сільської ради; про підсумки проведеної роботи робочої групи з вивчення стану готовності об’єктів рекреційно-туристичної інфраструктури у літній період 2021 року; про стан виконавської дисципліни структурними підрозділами щодо роботи зі зверненнями громадян у райдержадміністрації; про стан дотримання виконавської та трудової дисципліни підрозділами Білгород-Дністровської райдержадміністрації за минулий тиждень; про проведену роботу керівниками структурних підрозділів та працівниками апарату за минулий тиждень та плани на поточний тиждень.
За підсумками робочої наради, т.в.о. голови райдержадміністрації Тетяною Домчинською надані відповідні доручення структурним підрозділам та утверджено план роботи на поточний тиждень.