04.10.2020

З ДНЕМ ВЧИТЕЛЯ!

Шановні наші освітяни, сердечно вітаю вас зі святом!

Вчитель… Як багато в цьому слові! У ньому відчувається життя цілих поколінь. Саме ви - освітяни, першими зустрічаєте діточок і відкриваєте їм дорогу в майбутнє. Своєю ласкою і турботою, мудрістю і досвідом ви щодня допомагаєте учням пізнати цей безмежний світ. Тому зовсім не дивно, що крізь роки вони згадують вас і повертаються уже дорослими зі словами вдячності!

Переступаючи поріг рідної школи, наші діти потрапляють у велику та затишну родину, де їх завжди зустрічають усміхнені вчителі. Ваш плідний освітянський шлях допомагає хлопцям і дівчатам зрозуміти своє місце у житті. І в майбутньому серед ваших учнів неодмінно будуть яскраві зірки, винахідники, дослідники у різних галузях науки, музиканти та багато інших цікавих і важливих професій. І все це завдяки вам! Адже недарма у кожного школяра є улюблений викладач, який допомагає йому зробити свій усвідомлений вибір!

Шкільна родина – це не простий вислів, а дійсно люди, які разом радіють, а також переживають злети і падіння. Але у будь-якому випадку підтримують один одного!

Дорогі освітяни, ваша роль у житті дітей дуже велика, ваш постійний труд неоціненний, а ваша справа, до якої ви так творчо підходите, гідна найбільшої поваги!

У ваше професійне свято щиро бажаю подальших успіхів, натхнення та благополуччя! Нехай зерна знань, які ви засіваєте у своїх учнів, приносять лише гарні плоди. Добра вам, наснаги та миру!

 

Голова Білгород-Дністровської районної державної адміністрації ГАННА ЯЦИШЕНА