14.10.2020

З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!

Шановні мешканці Білгород-Дністровщини!

Сьогодні, з нагоди Державного свята, вітаю усіх, хто носить високе звання Захисника України!

Без перебільшення можу сказати, що саме ви, наші захисники, є міцною опорою держави! Кожної днини, кожної миті спокій наших близьких та мир в наших домівках – у сильних і надійних руках справжніх патріотів неосяжної Батьківщини.

Не випадково День захисника України збігається зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем українського козацтва, як символ безперервного зв’язку між поколіннями захисників нашої країни, які мужньо захищали рідну землю від ворогів і продовжують захищати її і в наші дні.

Низько вклоняюся перед незламністю чоловіків та жінок, які стоять на захисті кордонів своєї Батьківщини, які без остраху боряться за мир, незалежність та недоторканність України! Впевнена, що завдяки їх героїзму і любові до власної землі нас завжди чекатиме ПЕРЕМОГА!

Сердечно вітаю усіх учасників бойових дій, ветеранів, військовослужбовців, воїнів запасу зі святом! Висловлюю щиру подяку матерям і батькам, які виховали своїх дітей справжніми героями. Зичу нашим захисникам та їх родинам міцного здоров'я, щастя, злагоди, добра та МИРУ! Нехай завжди у кожному домі панує тепло, затишок і любов.

Цього дня традиційно ми молимося Пресвятій Богородиці, щоб взяла під своє покровительство усіх наших бійців, аби кожен воїн повернувся живим до своєї родини. І вшановуємо пам’ять тих, хто віддав своє життя за мир і свободу. Вічна їм пам’ять…

Шана і повага нашим захисникам Батьківщини, слава Україні!

Голова районної державної адміністрації ГАННА ЯЦИШЕНА