05.04.2021

Засіданні чергової п’ятої сесії Білгород-Дністровської районної ради VIII скликання

Керівництвом та структурними підрозділами райдержадміністрації було взято участь у засіданні чергової п’ятої сесії Білгород-Дністровської районної ради VIII скликання.

Відповідно до порядку денного розглянули питання виконання районного бюджету Білгород-Дністровського району за 2020 рік. У ході доповіді начальника відділу фінансів райдержадміністрації Наталею Гречановською було доведено інформацію щодо надходжень власних доходів зведеного бюджету району, виконання до уточненого плану тощо. Доповідач наголосила, що у порівнянні з минулим роком надходження доходів зведеного бюджету зменшилось.

Відповідно до порядку денного розглянули питання про виконання районної програми «Безбар’єрна Одещина» у Білгород-Дністровському районі на 2018-2020 роки, про яку доповіла т.в.о. начальника управління соціального захисту населення Білгород-Дністровської районної державної адміністрації Жанна Хмілевська, а також озвучила інформацію щодо організації виконання заходів, передбачених даною програмою, та передбачених асигнувань на реалізацію заходів програми.

Також Ж.Хмілевська доповіла про виконання районної соціальної цільової програми «Милосердя в дії» на 2018-2020 роки і зазначила, що заходи по програмі  було виконано в повному обсязі.

Про виконання районної Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб та молоді з їх числа на     2017-2020 роки доповіла т.в.о. начальника служби у справах дітей районної державної адміністрації Аліна Фадєєва. Для облаштування житлового приміщення всім необхідним обладнанням дитячого будинку сімейного типу Владимирової, у  якому виховуються 10 дітей-вихованців, було Виділено з районного бюджету 96,9 тис. грн. Згідно з п. 5 постанови КМУ від 26.04.2002 р. № 564 «Про затвердження Положення про дитячий будинок сімейного типу», у житловому приміщенні було здійснено забезпечення належних санітарно-гігієнічних і побутових умов проживання, виховання, навчання та розвитку дітей.

Робота районної державної адміністрації у сфері соціального захисту малозахищених верств населення, охорони дитинства тощо триватиме й надалі.