21.05.2021

ЗБЕРЕЖЕННЯ НАЦІОНАЛЬНИХ ТРАДИЦІЙ – ОСНОВА КУЛЬТУРНОГО РОЗВИТКУ

 

Минулого тижня, 15 травня 2021 року, заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Домчинська взяла участь в урочистому відкритті ХІІ регіонального Фестивалю майстрів традиційного домашнього виноробства, що проходив у селі Новоселівка Саратської селищної громади.

За словами організаторів свята та очільниці громади Вікторії Райчевої, проведення даного фестивалю уже стало доброю традицією, адже у селі Новоселівка, з його молдавським неповторним колоритом, проживають справжні майстри-винороби, хлібосольні господарі, які залюбки пригощають гостей смачними стравами бессарабської кухні.

«Приємно, що тепер Саратська громада, її населені пункти та працьовиті і привітні люди, які тут мешкають, тепер є частиною великої родини – Білгород-Дністровського району. Це свято залишило неймовірні враження та яскраві емоції», - підсумувала Тетяна Домчинська.

Наш район і справді має великий, потужний потенціалі для свого розвитку, то ж є впевненість, що у майбутньому він продовжить свій шлях становлення у нових межах і стане перлиною не лише Одеської області, а й усієї України!