23.11.2021

ЗЕЛЕНА КРАЇНА: крокуємо у майбутнє разом!

ЗЕЛЕНА КРАЇНА: крокуємо у майбутнє разом!

 

Починаючи з 2021 року в усіх населених пунктах нашої держави активно відбувається реалізація проєкту Президента України «ЗЕЛЕНА КРАЇНА». Відповідно до плану заходів в рамках озеленення територій Білгород-Дністровського району голова районної державної адміністрації Василь САМОКИШ 19 листопада поточного року взяв участь в екологічній акції по висадженню дерев на території Саратської селищної ради, що пройшла за ініціативи голови громади Вікторії РАЙЧЕВОЇ. У заході також взяли участь представники районної державної адміністрації та селищної ради.

Подібні акції – це перші кроки, які є досить потужним засобом боротьби зі зміною клімату, запобіганню деградації ґрунтів, забрудненню та обмілінню рік, опустелюванню, а також сприяння збереженню біорізноманіття. 

«Приємно відзначити, що проєкт «Зелена країна», який з червня був запроваджений Президентом України Володимиром Зеленським, є перш за все спрямованим на чисте довкілля та захист навколишнього середовища», - наголосив очільник району Василь САМОКИШ та закликав кожного мешканця долучатись до проведення акцій по озелененню у своїх населених пунктах.

Під час виїзду керівник райдержадміністрації також поспілкувався з головою громади щодо соціально-економічного, гуманітарного, культурного розвитку селищної ради, обговорили подальші перспективи та майбутню співпрацю.