01.02.2021

До уваги аграріїв: організовано проведення семінару з актуальних питань роботи юридичних та фізичних осіб у 2021 році

На виконання Концепції Державної цільової програми розвитку аграрного сектору економіки на період до 2021 року, затвердженої розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30.12.2015 № 1437-р та Меморандуму про співпрацю від 06.09.2018, Департамент агропромислового розвитку Харківської обласної державної адміністрації спільно з Центром професійних бухгалтерів (Метелиця В.М.) організовує навчальні заходи в рамках реалізації завдань Департаменту.

Для керівників, бухгалтерів, юристів, кадровиків та економістів аграрного сектору підготовлено семінар на тему: «2021 рік: 14% ПДВ для аграріїв, об’єднана звітність ПДФО/ВЗ/ЄСВ, бюджет, обіг землі/пального, зарплата, РКО, звітність».

Семінар заплановано провести з виконанням протиепідемічних вимог, визначених постановами КМУ № 1236 та рекомендаціями МОЗ №  50, зокрема із обов’язковим використанням масок, проведенням дезінфекції, дотриманням соціальної дистанції.

ПРОГРАМА СЕМІНАРУ:

1. ПОДАТКОВІ ЗМІНИ-2021: закон 3656 (зниження ставки ПДВ на с.г. продукцію до 14%), законопроект 4101-д (відміна мораторію на податкові перевірки, зміна дати податкових зобов’язань ПДВ, збільшення екоподатку, збільшення платників транспортного податку, відміна ЄСВ самозайнятим), кого з с.г. товаровиробників і хто з контролюючих органів перевірить у 2021 році, єдиний рахунок для сплати податків з 1 січня (роз’яснення щодо його застосування), сплата ПДФО за податковою адресою працівників та пайовиків, усна ІПК

2. БЮДЖЕТ-2021:соціальні стандарти (мінзарплата, відрядні розцінки, податкові пільги, допомога благодійна/на лікування/на поховання, путівки, навчання, ЄСВ членів ФГ, лікарняні, декретні, аліменти, індексація, добові), фінансування програм держпідтримки агросектору, новий закон про Державний аграрний реєстр і держпідтримку агросектору, оновлений порядок отримання бюджетної ПДВ-дотації, розширено перелік вітчизняної техніки для держпідтримки

3. ЗЕМЕЛЬНА РЕФОРМА ТА ВИКОРИСТАННЯ МАЙНА: передача Держгеокадастром державних земель с.г. призначення в комунальну власність ОТГ, з 2021 року нова методика нормативно-грошової оцінки землі, новий порядок реєстрації договору оренди с.г. земліособливості сплати орендної плати за землю державної/комунальної власності у 2021 році, особливості сплати орендної плати за земельні ділянки фізосіб приватної власності у 2021 році, спадкування права оренди, суборенди, емфітевзису с.г. угідь, продаж земель для ведення ОСГ, після смерті голови ФГ право постійного користування переходить до ФГ, новий закон про врегулювання питання використання земель ФГ, використання майна члена ФГ на правах оренди майна/внеску до складеного капіталу

4. Обіг пального: приклад Заяви щодо сплати чергового платежу за ліцензію на право зберігання пального,не збігаються калібрувальні і паспортні об’єми зберігання пальногоЗразок заповнення Заявки на переміщення пального за межі населеного пункту,передача пального на відповідальне зберігання,списання невикористаних талонів на пальне.

 

Телефон для довідок (057) 705-21-78.

Попередня реєстрація обов’язкова!

Контактна особа щодо інформації про семінар, умов участі в ньому та його вартості: Метелиця Наталія Віталіївна за тел.: +38(067) 132-15-22, +38(050) 555-01-85, e-mail: ptalavita@ukr.net.

 

Звертаємо увагу! В разі неможливості відвідати семінар, зокрема, через карантинні обмеження, Ви отримаєте його у відеоформаті з останніми змінами! Кількість місць для участі у семінарі у відеоформаті необмежена.