26.05.2020

Організацію оздоровлення дітей пільгової категорії Білгород-Дністровського району у 2020 році розпочато!

          На виконання  Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», районної Програми  відпочинку та оздоровлення  дітей Білгород-Дністровського району на 2018-2020 роки, з метою якісної підготовки та організованого проведення оздоровлення дітей влітку 2020 року, закупівлі путівок у дитячі заклади оздоровлення та відпочинку:

         Управлінням соціального захисту населення Білгород-Дністровської районної державної адміністрації розпочато прийом пропозицій від дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, які мають бажання надати оздоровчі послуги дітям пільгової категорії Білгород-Дністровського району.

         Згідно Закону України  «Про оздоровлення та відпочинок дітей» оздоровча зміна - період перебування дитини в дитячому закладі оздоровлення та відпочинку не менше 21 дня, протягом якого дитина отримує послуги з оздоровлення та відпочинку.

Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку - постійно або тимчасово діючий, спеціально організований або пристосований заклад, призначений для оздоровлення, відпочинку, розвитку дітей, що має визначене місце розташування, матеріально-технічну базу, кадрове забезпечення та технології для надання послуг з оздоровлення та відпочинку дітей відповідно до державних соціальних стандартів надання послуг з оздоровлення та відпочинку.

Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку за своїми організаційно-правовими формами може бути державної (заснований на державній формі власності), комунальної (заснований на комунальній формі власності) або приватної (заснований на приватній формі власності) форми власності.

Дитячий заклад оздоровлення та відпочинку зобов'язаний:

- створити дитині безпечні умови перебування, забезпечити охорону її життя і здоров'я, особистого майна, надання невідкладної медичної допомоги, страхування від нещасного випадку, реалізацію освітніх програм та змістовного дозвілля тощо;

- у разі виникнення обставин непереборної сили забезпечити негайну евакуацію і відправлення дитини до місця постійного проживання;

- у разі захворювання дитини організувати її лікування та за потреби доставлення до місця постійного проживання;

- забезпечити оздоровлення та відпочинок дітей відповідно до державних соціальних стандартів оздоровлення та відпочинку дітей.

       Звертаємо Вашу Увагу, що майнові об’єкти оздоровлення та відпочинку дітей дитячих оздоровчих закладів, незалежно від форми власності, що діють як юридичні особи, або не мають статусу юридичної особи і  перебувають у складі підприємств, установ та організацій, як їхні філіали чи структурні підрозділи, обов’язково вносяться до Державного реєстру майнових об’єктів оздоровлення та відпочинку дітей.

         Пропозиції приймаються управлінням соціального захисту населення Білгород-Дністровської районної державної адміністрації, за адресою: вул. Грецька, 24, м. Білгород-Дністровський, перший поверх, кабінет № 1, телефон (04849) 2-24-22