23.11.2021

«Кулевчанське диво», Свято-Миколаївський храм с.Кулевча Білгород-Дністровського району

«Кулевчанське диво», Свято-Миколаївський храм с.Кулевча Білгород-Дністровського району

 

        Невелике село Кулевча у Білгород-Дністровському районі за останні кілька років набуло поширення серед православних християн України, Молдови та Росії. Щодня сюди приїжджають люди, щоб на власні очі побачити чудеса, що відбуваються у Свято-Миколаївському храмі, щоб знайти зцілення від хвороб  або вирішити складні життєві проблеми. А може побачити і доторкнутися до дива, яке так і називають - Кулевчанське диво.

         Свято-Миколаївська церква в Кулевчі заснована болгарськими переселенцями. Село Кулевча розташоване біля підніжжя уявного хреста. Тут знаходиться один із чотирьох поклінних хрестів, встановлених із благословення старців. Всього хрестів чотири в Україні — в с.Кулевча, м.Чорнобиль, м. Старий Почаїв і під м.Харков.  Якщо з'єднати точки на карті країни, то виходить величезний хрест.

           КУЛЕВЧАНСЬКЕ чудо відбувається з іконою Казанської Божої матері, яка добре відома і особливо шанована. Ікона в церкві прикрашена ліліями, стебла яких засохлі, але якщо придивитися уважніше, можна побачити на них цибулинки, з часом із яких проростуть нові паростки і з'являться листочки та квіти. В першу п'ятницю після Великоднього воскресіння, дістають гілочки з ікони і роздають парафіянам. А їх місце займуть нові лілії, життя яких продовжиться вже в іконі, і розквітнуть вони вже на Трійцю, обрамляючи лик Богоматері.
         Дослідники стверджують, що всі явища мироточення на іконах мають нерукотворний характер і цьому є документальні підтвердження, а ікона Спаса має чудодійну і лікувальну силу і не тільки ...

         Дивним чином у людей зникають злоякісні клітини, відновлюються органи, повертається здоров’я.

         У Свято-Миколаївському храмі села Кулевча знаходиться безліч  чудотворних святинь, завдяки яким люди отримують духовні, душевні та тілесні зцілення:
—  чудова Казанська ікона Божої Матері на якій без землі і води розпускаються лілії;
— мироточива Касперівска ікона Божої Матері;
— мироточивий Хрест Голгофа;
— кровоточива Іверська ікона Божої Матері;
— оновилася чудесним чином ікона Нерукотворний Спас;
— Казанська ікона Божої Матері «Мучениця»;
— мироточива ікона Матронушки Московської;
— проявилася на склі ікона Цілителя Пантелеймона і Георгія Побідоносця;
— один із чотирьох Уклінних Хрестів, встановлених в Україні.

           Відчуєте і ви на собі силу Кулевчанського дива, яке зцілює тіло та душу, відвідавши святиню, бо іноді рятує лише віра та надія на диво!

 

Адреса та контакти:

Одеська область, Білгород-Дністровський район, с.Кулевча, вул. Свято Миколаївська, 5

З приводу  відвідування храму звертатися за тел. 0679752941

(Алайбова Вероніка Василівна)

 

Як дістатися до храму:

На громадському транспорті  маршрутним автобусом «Білгород-Дністровський – Дивізія» або залізницею «Одеса – Ізмаїл». Відстань від м.Білгород-Дністровський  52 км.

 

 


(з використанням матеріалів інтернет-ресурсів)