08.10.2021

Європейська сироварня с.Шабо Білгород-Дністровський район

Європейська сироварня с.Шабо Білгород-Дністровський район

           Об'єкт знаходиться у живописному куточку Одеської області в  селі Шабо, прадавньому поселенню колоністів з Швейцарії. У цій місцевості, оповитій легендами, великою кількістю виноградників і особливим вином, створюється дуже смачний сир за особливими рецептами.

           Сироварня побудована по європейському зразку, з новітнім устаткуванням з Голландії, оригінальними голландськими технологіями і українськими майстрами-сироварами. Використовується виключно голландські живі закваски, які надають сирам особливу неповторність, текстуру і тонкий сирний смак. Використання латексного і парафінового покриття забезпечує сиру правильне дозрівання, надаючи йому можливість дихати.

Сироварня має замкнутий цикл виробництва, від вирощування кормів до переробки молочної сировини і здобуття кінцевого продукту - високоякісного сиру. Процес сироваріння ретельно контролюється на кожному з етапів - від контролю якості вхідної сировини, до готової продукції у фірмовому магазині, що гарантує високий рівень якості продукції та послуг, що надаються.

По сироварні проводять цікаві екскурсії, знайомлять відвідувачів з процесом і секретами виробництва сиру, дегустації сирів і сирних ласощів. Є  дитячий майданчик, зони відпочинку і територія з тваринами, де можна погодувати їх, отримати вичерпну інформацію про їх утримання. Обладнаний магазин, де у Вас буде можливість купити вподобаний органічний сир і сувенірну продукцію.

На території сироварні  відкрили cheese-кафе "Cheeseрія", в якому сировари-кухарі готують смачні страви, головним в яких є СИР. Приходьте і переконайтеся самі, що СИР всьому голова!

Проведення дегустацій за попереднім записом. 

 

Адреса та контакти

вулиця Швейцарська, 20, Шабо, Одеська область, 67770

Замовити екскурсію можна за телефонами: 0971419094, 0670101105

 

Як дістатися до сироварні

На громадському транспорті приміськими маршрутами загального користування: №5А «Білгород-Дністровський-Шабо», 
№7 «Білгород-Дністровський-Сергіїївка», №6 «Білгород-Дністровський-Затока». 
Відстань від м.Білгород-Дністровський  -  10 км,  м.Одеса – 75 км,  смт Затока – 12 км.

 

Сезонність роботи

Цілий рік

 

(з використанням матеріалів інтернет-ресурсів)